خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

روحانی: جنگ بر ایران تحمیل شده است..

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در نشست هیات دولت این کشور گفت: "امروز دشمن یک جنگ اقتصادی، تبلیغاتی و روانی بر ملت ما تحمیل کرده است. این ملت بار دیگر برای عزت، استقلال‌ و حیثیت‌ خود می‌ایستد".
وی در ادامه همچنین اظهار داشت

«دشمنان طی یکسال گذشته به‌طور مداوم تلاش کردند که مردم را نگران، پریشان و مأیوس کنند. البته فشارهایی را به مردم ما وارد کردند. طبیعی است که وقتی جنگی بر مردم ما تحمیل می‌شود، مجروح دارد و مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

اگر کسی در یک موضوع خاصی با ما حرفی داشت، در صورتی که حرمت کشور و قانون و مقررات بین‌المللی را محترم بشمارد؛ اهل گفت‌وگو هستیم، اما حاضر به پذیرش تحمیل، زور و فشار و زیرپا گذاشتن حقوق ملی خود نیستیم.
در این هفته شاهد یک اجلاس 3 جانبه بین ایران،‌ ترکیه و روسیه برای مسایل منطقه و بویژه برای مسأله سوریه هستیم. این نشان می‌دهد ملت، دولت و مسئولین ما در کنار مراقبت‌هایی که از حقوق ملی خودشان انجام می‌دهند، برای ثبات و امنیت منطقه تلاش می‌کنند»

0 نظرات: