خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

نقاشی‌های هیتلر فروش نرفت +عکس

نقاشی‌های هیتلر فروش نرفت +عکس

 نقاشی‌های هیتلر فروش نرفت +عکس
پنج تابلو نقاشی که گفته می‌شود اثر آدولف هیتلر، رهبر آلمان نازی است در یک حراجی در آلمان به فروش نرفت.حراجی ویدلر قیمت پایه این نقاشی‌های آبرنگ را ۴۵ هزار یورو (۵۱ هزار دلار) تعیین کرده بود.
  این حراج در شهر نورنبرگ آلمان برگزار شد که در دوره هیتلر شاهد راهپیمایی‌های عظیم بود و بعدا فرماندهان و مقام‌های نازی در آن به اتهام جنایت جنگی محاکمه شدند.حراج آثار منسوب به هیتلر با اتهامات جعلی بودن آثار روبرو شد و شهردار نورنبورگ هم این اقدام را "بدسلیقگی" توصیف کرد.
 
نقاشی‌های هیتلر فروش نرفت
 
در دوره زمامداری هیتلر از ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ آلمان نازی جنگ جهانی دوم را آغاز کرد و سیاست‌های نژادپرستانه‌اش منجر به کشته شدن شش میلیون یهودی شد. ده‌ها میلیون نظامی و غیرنظامی دیگر هم در این جنگ جان خود را از دست دادند.

در این حراجی اشیاء دیگری هم به فروش گذاشته شده بود که گفته می‌شود متعلق به هیتلر بوده، از جمله یک گلدان و یک صندلی حصیری با نقش صلیب شکسته.

نمایش عمومی نماد‌های نازی‌ها از جمله صلیب شکسته در آلمان ممنوع است، مگر در مواردی که به دلایل آموزشی یا تاریخی به نمایش گذاشته شود.حراجی ویدلر برای رعایت قانون نماد‌های نازی را در کاتالوگ فروش خود محو کرده بود.در سال ۲۰۱۵ همین حراجی ده‌ها اثر منسوب به هیتلر را به قیمت حدود ۴۰۰ هزار یورو فروخت.

در آن زمان گفته شد که خریداران از آلمان، چین، فرانسه، برزیل و امارات متحده عربی بوده‌اند.در سال ۲۰۱۴ هم این حراجی یک تابلو آبرنگ هیتلر را به قیمت ۱۳۰ هزار یورو فروخت

0 نظرات: