خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

انسان ها به زودی کامپیوتر می شوند

به گفته ایلان ماسک، انسان ها قادر به یادآوری خاطرات هستند و کامپیوتر ها قادر به یادآوری عکس ها. انسان و کامپیوتر به زودی ادغام می شوند.
به گزارش اسپوتنیک، ایلان ماسک مدیر تسلا اعلام کرد قصد خود را به زودی یک محصول جدید به نام Neuralink اعلام کرد. 
کار جالب ایلان ماسک در پخش زنده + عکس

جانشین ایلان ماسک در تسلا کیست؟
وی با اشاره به این فن آوری جدید، اعلام نمود که این تکنولوژی هر فرد را یک سوپرمن می کند.
وی گفت: "من فکر می کنم در چند ماه ما آینده چیزی جالبی اعلام خواهد کرد که حتی نمی توانید تصور کنید. این طرح بر اسا هوش مصنوعی (AI) بوجود می آید"
وی گفت که فناوری جدید قادر است مردم را با رایانه متصل کند.
با توجه به سخنان این میلیاردر، مردم در حال حاضر خود یک کامپیوتر هستند، زیرا آنها به تلفن های خود متصل هستند. به سادگی، آنها به اندازه کامپیوتر "هوشمند" نیستند، زیرا ممکن است اطلاعات به سرعت به مغز نرسند. به زودی، هر کسی توانایی های فوق العاده انسان را از طریق ادغام موثر به کامپیوتر احساس می کند. 
ماسک گفت: " شما چقدر از تلفن یا رایانه خود استفاده می کنید؟ در واقع خیلی زیاد. شما می توانید بلافاصله به هر گونه سوال پاسخ دهید و خاطرات را بدون هیچ مشکلی به خاطر بسپارید. تلفن شما به طور کامل فیلم ها و تصاویر را در خود نگاه می دارد. یک تلفن ادامه و مکمل انسان است. در انسان سرعت انتقال داده ها بسیار کند و بسیار کند است. ما باید انسان را به کامپیوتر نصب کنیم تا یک رابط کاربری با سرعت بالا بدست بیاوریم".

0 نظرات: