خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

نصرالله در وضعیتی وخیم به بیمارستان منتقل شد..

نمایندهٔ پارلمانی وزارت امور خارجهٔ جمهوری اسلامی در پیامی توئیتری اخبار مربوط به سکتهٔ قلبی حسن نصرالله، رهبر حزب‌الله لبنان، و انتقال او به بیمارستانی در بیروت را تکذیب و شایعهٔ اسرائیل خواند.
رسانه های اسرائیل به نقل از یک خبرنگار لبنانی اعلام کرده اند که حسن نصرالله به دلیل ابتلاء به بیماری سرطان دچار حملهٔ قلبی شده و هم اکنون در بیمارستانی در بیروت بستری است. همین منابع وضعیت جسمانی رهبر حزب الله لبنان را وخیم گزارش کرده اند.
حسین
امیرعبداللهیان در پیام خود پیش بینی کرده است که به زودی حسن نصرالله و رهبران گروه های فلسطینی پس از نابود کردن اسرائیل در مسجد الاقصی نماز جماعت اقامه خواهند کرد.
شنبه گذشته یک روزنامه نگار لبنانی به نام «جری ماهر» به نقل از منابع آگاه در بیروت نوشت که حسن نصرالله در وضعیتی وخیم به بیمارستانی در بیروت منتقل شده است. همین منابع تصریح کرده‌اند که رهبر حزب الله لبنان سالهاست به سرطان مبتلاء است. «جری ماهر» سپس افزوده بود که حزب الله لبنان با انتقال حسن نصرالله به دمشق به منظور مداوای وی توسط پزشکان روسی مخالفت کرده است.
همین منابع افزوده اند که حسن نصرالله طی ماههای گذشته علنی نشده است.

0 نظرات: