خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

رابطه غیراخلاقی ثروتمندترین مرد جهان با خانم مجری متاهل لو رفت! عکس

رابطه عاشقانه «جف بزوس» با «لورن سانچز» که باعث جدایی مالک آمازون از «مکنزی» شد

علت جدایی جف بزوس از همسرش چه بود

هفته گذشته یکی از خبرهای مهمی که دنیای تکنولوژی را تکان داد، خبر جدایی جف بزوس، ثروتمندترین مرد جهان و بنیانگذاران آمازون، از همسرش مکنزی پس از سال ها زندگی مشترک بود.
در حالی که بسیاری در مورد علت جدایی این دو سخن می گفتند، روزهای گذشته اخبار شوکه کننده دیگری منتشر شد مبنی بر این که غول سیلیکون ولی با یک مجری تلویزیونی سابق به نام لورن سانچز رابطه داشته است.
ظاهراً این مجری سابق تلویزیونی در مورد رابطه اش با بزوس، ۵۴ ساله با دوستانش صحبت کرده و حتی پیام ها و عکس های سلفی که بزوس برایش فرستاده را نیز به دوستانش نشان داده است.
بر اساس ادعای مجله اینترنتی Page Six، سانچز، ۴۹ ساله، حتی عکسی برهنه از جف بزوس را همراه با پیام هایی عاشقانه برای وی فرستاده که در آن ها وی از عشق خود به سانچز صحبت کرده و گفته که دوست دارد او را «نفس بکشد»!
دوست سانچز نیز این عکس و پیام ها را به مجله The National Enquirer داده، مجله ای که در ۴ ماه گذشته شایعاتی را در مورد رابطه خارج از ازدواج این دو فاش کرده بود.
لورن سانچز تاکنون پاسخی به این موضوع نداده اما گفته می شود که او و شوهر ۵۳ ساله اش، لارا واسر را استخدام کرده اند که طلاقشان را برای آن ها برنامه ریزی و مدیریت نماید، وکیل مشهور دنیای سلبریتی ها که در طلاق های آنجلینا جولی و کیم کارداشیان نیز نقش داشته است.
این زوج قصد دارند که جدایی شان بدون دعوای حقوقی و رفتن به دادگاه نهایی شود. از زمانی که رابطه این دو برملا شده، سانچز در مورد رابطه عاشقانه اش با ثروتمندترین مرد جهان که ثروت شخصی او به ۱۴۰ میلیارد دلار می رسد اظهار نظر نکرده است.
افشای این رسوایی تنها ساعاتی پس از خبر جدایی بزوس از مکنزی در روز چهارشنبه گذشته صورت گرفت.

جف بزوس و معشوقه اش لورن سانچز
جف بزوس و معشوقه اش لورن سانچز

0 نظرات: