خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

تجمع اعتراضی در اطراف دانشگاه تهران

بر اساس فیلمهایی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، امروز تجمع اعتراضی در محدوده اطراف دانشگاه تهران، پایتخت ایران برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری "ایسنا"، عبدالعظیم رضایی، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری تهران تایید کرد که امروز در مقابل دانشگاه تهران تجمع برگزار شده است.
به گفته رضایی، در چند روز گذشته تجمعاتی در داخل دانشگاه آزاد (واحد علوم و تحقیقات تهران) به دلیل اتفاق تاثربرانگیز برای دانشجویان این دانشگاه، برگزار شده است.
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات تهران اخیرا با تجمع در مقابل در ورودی دانشگاه فوق، در اعتراض به واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان و کشته شدن 10 نفر، با سر دادن شعار «ولایتی استعفا» خواستار استعفای علی اکبر ولایتی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی شدند.

گفتنی است در سانحه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران، پایتخت ایران روز سه شنبه 25 دسامبر جاری 10 نفر کشته شدند و "فرسوده بودن" اتوبوس از علل این حادثه عنوان شد. در این حادثه 25 دانشجو نیز زخمی شدند.

0 نظرات: