خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

پسر کرجی جمجمه پدرش را شکافت +عکس

ساعت 22 دوشنبه 26 آبان ماه سال جاری پسر جوانی با چهره‌ای آشفته پای در کلانتری 135 آزادی گذاشت و پرده از یک جنایت خانوادگی برداشت.
جوان 18 ساله که روی دستش آثار چاقو دیده می‌شد ادعا کرد که ساعت 7 عصر پس از درگیری با پدرش دست به قتل او زده و پس از خارج شدن از خانه بخاطر عذاب وجدانی که دارد خود را تسلیم پلیس کرده است.
همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه 6 دادسرای امورجنایی برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شوند.
امیر 18 ساله به ماموران گفت: 7 ساله بودم که پدر و مادرم از هم جدا شدند و من با 4 خواهر و برادر دیگر درکنار پدرمان زندگی می‌کردیم و پدرم در این سالها به خاطر اعتیادش بچه‌ هایش را مجبور کرده بود که کار کنند.
وی افزود: من در کار خرید و فروش نان خشک مشغول بودم و هرچه پول به دست می‌آوردم به پدرم می‌دادم و برادران دیگر نیز که در کار فروش فال بودند پول‌هایشان را به پدرم تحویل می‌دادند و پدرم نیز همه پول‌ها را هزینه اعتیادش می کرد.
پسر جوان ادامه داد: ساعت 5 دوشنبه وقتی به خانه‌مان در منطقه آخ تپه کرج رفتم، دیدم پدرم برای تامین هزینه اعتیادش اقدام به فروش یخچال و تلویزیون خانه را فروخته است، به همین خاطر با پدرم درگیر شدم که او یک چاقو از داخل آشپزخانه برداشت و به سمتم حمله کرد که در این درگیری دستانم زخمی شد و توانستم چاقو را از بردارم بگیرم.
وی گفت: در ادامه خواهر و برادرانم را از خانه بیرون آوردم و به پارک رفتم و سپس آنها را به خانه یکی از بستگانم بردم و خودم به تنهایی به خانه بازگشتم.
قتل پدر
امیر در اعترافاتش گفت: وقتی به خانه بازگشتم دیدم چاقویی که پدرم با آن به من حمله کرده
بود روی مبل است و پدرم نیز روی یکی از مبل‌ها دراز کشیده بود. هنوز از دستم پدرم عصبانی بودم که چاقو را از روی مبل برداشتم و چند ضربه به گردن و سر پدرم زدم و پس از اطمینان از مرگ پدرم از خانه خارج شدم.
چند ساعتی در خیابان‌ها پرسه می‌زدم و به تهران آمدم، عذاب وجدان داشتم به همین خاطر به کلانتری رفتم و خودم را تسلیم ماموران کردم.
بنا به این گزارش، پسر جوان پس از اعتراف به قتل پدرش در شعبه 6 دادسرای امور جنایی تهران، بازپرس محسن مدیرروستا با توجه به محل جنایت دستور داد تا متهم و پرونده برای تحقیقات بیشتر به دادسرای عمومی و انقلاب استان البرز منتقل شود و تحقیقات تکمیلی در این پرونده خانوادگی ادامه دارد

0 نظرات: