خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

یک وزیر دیگر احمدی‌نژاد به اوین منتقل شد..

کانال تلگرامی "دولت بهار" نزدیک به محمود احمدی‌نژاد امروز یکشنبه نوشت که "پرویز کاظمی به اندرزگاه ۴ زندان اوین منتقل شد". این منبع در این مورد به جزئیات بیشتری اشاره نکرده است.

کاظمی وزیر رفاه و تامین اجتماعی در کابینه اول احمدی‌نژاد بود که پس از مدت کوتاهی از سمت خود استعفا کرد. حمید بقایی، معاون اجرای احمدی‌نژاد، پیش از این گفته بود که کاظمی را احمدی‌نژاد عزل کرده بوده است. کاظمی مدتی هم رئیس هیت مدیره بانک سرمایه و عضو هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان بود.
پیش از این جمله‌ای به نقل از پرویز کاظمی درباره محمود احمدی‌نژاد منتشر شده بود. کانال تلگرامی "دولت بهار" خبر "انتقال کاظمی به اندرزگاه ۴ زندان اوین" را با تصویری از همین جمله منتشر کرده است. کاظمی گفته بود: «با قاطعیت می‌گویم احمدی‌نژاد تمام شده است.»

0 نظرات: