خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

حمله سایبری به زیر ساخت های ارتباطی ایران..

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با انتشار توئیتی به حمله سایبری به زیر ساخت ارتباطی ایران اشاره کرد.
 به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با انتشار توئیتی خبر از حمله سایبری به زیر ساخت ارتباطی ایران و با اشاره به منبعی این حمله که وابسته به اسرائیل بوده را تایید و تاکید کرد تلاش اسرائیل در به کارگیری سلاح سایبری با هوشیاری تیم فنی نافرجام مانده است.
وی در توئیتر نوشت: "رژیمی که سابقه‌ی آن در بکارگیری سلاح سایبری در پرونده‌هایی چون استاکس نت مشخص است، اینبار تلاش داشت به زیرساختهای ارتباطی ایران صدمه‌ای وارد کند، البته به لطف هوشیاری تیمهای فنی، دست خالی بازگشت. این اقدام خصمانه را از طریق مجامع بین‌المللی پیگیری می‌کنیم."

0 نظرات: