خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

ویلای عدنان اوکتار تخریب شد....+عکس

فردی که جرایم امنیتی و اخلاقی سنگینی مرتکب شده است و اعترافات دختران همراهش که به گربه های عدنان معروف بودند پرده از چهره مخوف وی برداشته است. دخترانی که همراه اوکتار در ویلایی لوکس مثل حرم زندگی می کردند و حالا شهرداری استانبول این ویلا را که به آن خانه فساد می گویند تخریب می کند. شهرداری در روزهای اخیر این ویلا و ۲۳ بنای اطراف آن را خالی و ویلای عدنان اوکتار را تخریب کرد تا شاید رد همه آن فسادها و رذالت ها را از بین ببرد هر چند آثار اقداماتی که اوکتار در حق خانواده ها کرد از بین نمی برد او خانواده ها را از هم پاشید به معنی واقعی کلمه. مردی که گفته می شد امام زمان است و برای هدایت آمده است اما آواز مفاسد او در جهان پیچید. مردی که خبرگزاری فارس ایران در تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۸۸ در معرفی مجموعه مستند«راز آرماگدون» تحت عنوان «معبد تاریکی» که از صدا و سیمای ایران منتشر شد، او را به صورت «عدنان اوکتار» ( هارون یحیی) پژوهشگر و نویسنده برجسته جهان اسلام در ترکیه معرفی کرد.
مقادیر زیادی سلاح از ویلای لوکس عدنان اوکتار کشف و ضبط شد و در حقیقت محل اقامت این عدنان اوکتار بیشتر به انبار مهمات شباهت داشت تا خانه یک کارشناس و واعظ دینی که مهدی مارک پوش خوانده شده است.
اوکتار هنگام دستگیری گفت «کار کار دولت انگلیس است» و از همه مهمتر اینکه خبر دستگیری اوکتار بیش از هر جایی در اسرائیل بازتاب یافت. اوکتار در مراسم های إفطار خود در کاخ چراغان استانبول بارها دوستان یهودی خود را نیز دعوت کرده و تصاویر گویای روابط گرم او با دوستان یهودی بوده است.

مردی که رسانه های ترکیه از او به عنوان یک «معمای پیچیده» نام برده و او را دارای شخصیتی پیچیده و چند بعدی می دانند که از یک سو در ظاهر واعظ دینی موعظه می کند و از دیگر سو با دختران پروتز کرده با اندام هایی شبیه پورن استارها در شبکه تلویزیونی اش به رقص می پردازد.
گفته می شود ۷۰ مورد شکایت از اوکتار صورت گرفته و در بین این موارد پرونده تجاوز جنسی به کودک ۱۱ ساله تا افرادی ۴۰ ساله دیده می شود.
دستگیری اوکتار واکنش های گسترده ای را در شبکه های اجتماعی داشت و بسیاری از کاربران از خبر دستگیری او ابراز خوشحالی کرده بودند. مردی که در ترکیه یک معمای تمام عیار بوده ولی در ایران صدا و سیمای حکومت اسلامی از او به عنوان کارشناس برجسته نظر می گرفت و سال ۸۸ در حالی که جوانان کشور به جرم اعتراض به نتایج انتخابات عامل اسرائیل و خائن و فاسد خوانده می شدند این رسانه از قول عدنان اوکتار در سری سوم مجموعه مستند «راز آرماگدون» تحت عنوان «معبد تاریکی» که در ادامه دو سری قبلی این مجموعه مستند یعنی «راز آرماگدون» و «راز آرماگدون۲: ارتش سایه‌ها» که توسط «سعید مستغاثی» نوشته و کارگردانی شده و به تهیه کنندگی «رضا جعفریان» به تشکیلات مرموز و مخوف فراماسونری می پردازد و از عدنان اوکتار در «علی اکبر ولایتی» مشاور آیت الله خامنه رهبر کشور نظرات کارشناسی می گیرد.
کتاب های زیادی از اوکتار که در ایران به هارون یحیی شناخته می شود چاپ شده است و در ترجمه بیوگرافی او به فارسی گفته شده است که «هارون یحیی در سال ۱۹۵۶ میلادی در شهر آنکارا، پایتخت کشور ترکیه به دنیا آمد. نام واقعی او عدنان اکتار است.
پاره اول اسم مستعارش، نام هارون، برادر موسی است و پاره دوم، نام حضرت یحیی؛ پیامبری که درست، پیش از عیسی آمد و آمدن عیسی را پیشگویی کرد. او در دو رشته دانشگاهی هنر و فلسفه تحصیل کرده است. از ۲۴ سالگی نوشتن و انتشار کتاب‌ هایش را آغاز کرد و تا به امروز (به گواهی وبگاه رسمی خود او) بالغ بر ۲۲۲ کتاب در موضوعات مذهبی، علمی و سیاسی نوشته‌است. در حقیقت موضوع کتاب‌های علمی و سیاسی او نیز به نوعی به مذهب باز می‌گردد. او در کتاب‌های علمی خود با نظریه داروینیسم که در نهایت آفرینش را زاییده یک تصادف و محصول یک تکامل تدریجی و تطابق مستمر با شرایط زیستی می‌شمارد، درمی‌افتد و می‌کوشد وجود شعوری فرابشری را در آفرینش هستی و کائنات اثبات کند. در کتاب‌های سیاسی نیز به مبارزه کمونیسم و فاشیسم یا فرآورده‌هایی که از این دو کارخانه بیرون آمده‌اند، می‌رود».

0 نظرات: