خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

دشمن می‌خواهد بدون جنگ نظام را متلاشی کند.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای خاطرنشان کرد: دشمن امروز به این نتیجه رسیده که باید مردم را از روحیه دینی و ولایت مداری و انقلابی تهی کرد تا بتوان بدون جنگ، جامعه را از درون متلاشی کرد و در این راستا سه جبهه سنگین علیه مردم ایران باز کرده است.
وی ادامه داد: در جبهه نخست دشمن تلاش دارد تا مردم از لحاظ اداره زندگی روزمره خود و معیشت تحت فشار قرار گیرند، دچار تنگنا و یاس شده و خود به خود از نظام فاصله بگیرند.
معاون اول قوه قضاییه افزود: دشمن در جبهه دوم با عملیات روانی بسیار گسترده که متاسفانه بسیاری از افراد ناخواسته به آن کمک می‌کنند با انتشار سریع یک شایعه و دروغ، افراد و ارزش ها را مورد تهمت و افترا قرار داده و بستری را آماده می کنند تا هر حرفی را که ابراز کردند مردم قبول کنند.
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با اشاره به جبهه سوم فعالیت دشمن، ادامه داد: دشمن تلاش می کند چنین وانمود کند که انقلاب به مقصد و آرمان های خود دست پیدا نکرده و به مردم و کشور چیز قابل ملاحظه و ملموسی ارائه نشده است و فشار همزمان این سه جبهه به انضمام یکدیگر موجب به هم ریختن روحیه و روان و اعتقاد افراد می شود.

0 نظرات: