خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

دستگیری همسر مدیرعامل سکه ثامن در فرودگاه...

علیار راستگو، فرماندار تبریز خبر از دستگیری همسر مدیرعامل سکه ثامن در فرودگاه توسط نیروی انتظامی داد.
علیار راستگو، فرماندار تبریز خبر از دستگیری همس
ر مدیرعامل سکه ثامن در فرودگاه توسط نیروی انتظامی داد.
در روزهای اخیر باتلاش گسترده پلیس و همکاری دستگاه قضا، متهم متواری شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به سکه ثامن که قریب به 20 روز از ایران متواری شده بود، شناسایی، دستگیر و به کشور بازگردانده شد.
متهم با بیش از هزار نفر معامله، مبادله و خرید و فروش طلا و سکه داشت و با توجه به نوساناتی که در موضوع ارزش سکه صورت گرفت با کلاهبرداری میلیاردی از کشور متواری شده بود.
پیشتر نیروی انتظامی ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرده بود: «فرهاد زاهدی فر» مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به «سکه ثامن» که از هزاران نفر از طریق سایت سکه ثامن، صدها میلیارد تومان در چند استان کلاهبرداری و از کشور متواری شده بود با اقدامات فنی، عملیاتی و اطلاعاتی پلیس فتا در یکی از کشورها شناسایی و با همکاری پلیس بین الملل ناجا و قوه قضائیه بازداشت و از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به ایران بازگردانده شد.

0 نظرات: