خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

سن دختران فراری به ۹ سال رسید...

مدیرکل دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی سال گذشته در خرداد ۱۳۹۶ با تأکید بر اینکه سن فحشا در ایران پایین است از رکورد سن دختران فراری ۹ سال خبر داد و وضعیت فساد جنسی را بحرانی اعلام کرد، بنا به گفته این مقام مسئول: بر اساس آمار به‌دست‌آمده از دختران فراری در شهر تهران، میانگین سن دختران فراری ۹ تا ۱۷ سال است.


دکتر قرایی رئیس انجمن جامعه‌شناسی ایران اواسط سال ۱۳۹۴ اعلام کرد که در حال حاضر سن روسپی‌گری در ایران حدود ۸-۱۰ سال کاهش‌یافته و از سن ۲۰ تا ۳۰ سال به ۱۲ تا ۱۸ سال رسیده است، وی البته این کاهش سن را مربوط به افزایش برخی آسیب‌های اجتماعی نظیر افزایش طلاق، تنوع‌طلبی مردها، عدم امکان ازدواج، اعتیاد، بیکاری و …. دانست.
یک کارشناس آسیب‌های اجتماعی نیز آمار مراکز فحشا در سطح شهر تهران را ۸۰۰۰ باند اعلام کرد، معینی کارشناس آسیب‌های اجتماعی، در همایش بررسی آسیب‌های اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی در اردیبهشت ۱۳۹۷ گفته: طبق آمار در مدت ۷ سال متوسط سن فحشا از ۲۸ سال به زیر ۲۰ سال رسیده و در حال حاضر کف این سن تا ۱۳ سالگی پایین آمده یعنی در میان نوجوانان به‌طور روزافزونی گسترش‌یافته است.
آیت‌الله خامنه‌ای بارها و باافتخار از جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان نگین عالم تشییع و «ام القرای جهان اسلام» نامبرده، از آیت‌الله خامنه‌ای در رسانه‌های رسمی جمهوری اسلامی اکنون به‌عنوان «ولی امر مسلمین جهان» یاد می‌شود.

0 نظرات: