خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

منبع پیامک‌های تهدید آمیز به نمایندگان مجلس ایران مشخص شد.

معاون استاندار خراسان رضوی ایران اعلام کرد که منبع پیامک‌های ارسالی FATF به نمایندگان مجلس این کشور از سوی یک حسینیه در مشهد بوده است.

محمدرحیم نوروزیان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی ایران در خصوص منبع پیامک‌های ارسالی FAT
F به نمایندگان مجلس این کشور گفت که "این اقدام از سوی یک حسینیه است که آشکارا اعلام کردند که کار آن‌ها بوده و مساله پنهانی نبوده است".
به گزارش خبرگزاری "ایسنا"، وی فردی که پیامک های فوق را برای نمایندگان مجلس ایران می فرستد، خلیل موحد معرفی کرده که در دوره پیشین شوراهای شهر و روستا عضو شورای شهر مشهد بوده و در حسینیه ای در مشهد مشغول فعالیت است.
نوروزیان گفت: بعضی از افرادی که این پیامک‌ها را ارسال کردند، اصلا نمی‌دانند FATF چه هست؛ این نوع حرکت‌ها مطرود است و ما باید برای رای مردم و نظر آن ‍‌ها احترام قائل شویم.
گفتنی است محمدرضا بادامچی، عضو فراکسیون امید مجلس ایران امروز اعلام کرد که ارسال پیامک‌های تهدید آمیز به نمایندگان در مورد تصویب لایحه CFT همچنان ادامه دارد و می خواهند نمایندگان را بترسانند.
به گفته او پیامک ها جنبه نفرین پیدا کرده است و موضوع "امام حسین و یزید" را مطرح و جو ارعاب و ترس برای نمایندگان ایجاد می کنند.

0 نظرات: