خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

جان باختن دردناک این دختربچه زیبا+عکس

جان باختن دردناک دلنیا ویسی دختر دانش آموز ۶ ساله در زیر آوار دیوار مدرسه بدلیل بی کفایتی مسئولان نظام
روز دوشنبه ۱۶ مهرماه ۱۳۹۷ دیوار فرسوده مدرسه گرماش در سنندج به دلیل بی‌کفایتی مسئولان بر سر دختر دانش‌آموز ۶ ساله به اسم دلنیا ویسی خراب شد. متاسفانه این کودک سنندجی در زیر آوار کشته‌شد.
والدین و خانواده دلنیا و اهالی روستای گرماش گفتند که «ما بارها هشدار داده‌ایم که این مدرسه فرسوده‌است. اما مورد بی‌توجهی مسئولان قرار گرفتیم».
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به اینکه این دبستان دارای ۱۳ نفر دانش‌آموز و یک کلاس چندپایه است، تصریح کرد: متأسفانه بارها در جلسات و گفت‌وگوهای مختلف هشدار داده‌ایم که مدارس سطح استان فرسوده هستند، اما مورد بی‌توجهی مسئولان قرار گرفته‌ایم.
مشخص نیست چگونه است که مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز برای مرمت ساختمان یک مدرسه ۱۳ نفره به قول خودش فقط هشدار داده‌است و منتظر ورود مسئولان بالاتر یعنی وزیر است و آنقدر منتظر می‌ماند تا جگرگوشه ۶ ساله یک خانواده از دست می‌رود. قطعأ که در این نظام از دست وزیر هم کاری برنمی‌آید چرا که فکر کردن به انواع رانت خواری و دزدی و چپاول و پرکردن جیب خود و آقازاده از یک طرف و فکر کردن به بازسازی مدارس در سوریه و لبنان و . . . دیگر وقتی نمی‌گذارد تا وزیر یا سایر مسئولان نظام به فکر مدارس فرسوده ایران و کودکان ایران باشند.
ایران پرس نیوز


ایران پرس نیوز

0 نظرات: