خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

قربانیان حمله تروریستی به رژه اهواز تشییع شد...

مراسم تشییع پیکر کشته شدگان در حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز امروز با حضور گسترده مردم از مقابل حسینیه ثارالله این شهر برگزار شد. برخی با پوشیدن لباس اقوام مختلف ایرانی در این مراسم حضور یافتند.
وزرای دفاع، اطلاعات و بهداشت، جانشین فرمانده سپاه پاسداران، نمایندگان رهبر، اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران نیز در این مراسم شرکت کردند.
همزمان با برگزاری مراسم تشییع پیکر قربانیان، کاربران فارسی زبان توئیتر با هشتگ #حب_الایران_یجمعنا توییت های زیادی با مضمون دفاع از ایران و اتحاد منتشر کردند.
امروز در ایران عزای عمومی اعلام شده و تمامی ادارات، سازمان ها و مدارس استان خوزستان تعطیل است.
گفتنی است، روز شنبه 22 آگوست، 4 مهاجم به مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز ایران که به مناسبت سالگرد آغاز جنگ ایران و عراق برگزار می شد، حمله مسلحانه کردند که در پی آن 24 نفر کشته و 60 نفر زخمی شدند.

0 نظرات: